Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Co nabízím? 

Pro ujasnění na začátek uvádím, že se nejedná se o reálná lékařská vyšetření ale jen o hru na doktora!

Pro ženy je možné příjemné vyšetření zcela dle jejich představ. Může se jednat o reálné gynekologické, mamologické, urologické vyšetření. Nebo může být vyšetření něčím okořeněno. Ovšem je možné i vstupní prohlídka do věznice nebo dorostové vyšetření. Neprovádím bolestivá vyšetření a všechna vyšetření jsou prováděna po předchozí domluvě.

Pro muže je možné též příjemné vyšetření zcela dle jejich představ. Může se jednat o reálné urologické vyšetření nebo může být vyšetření něčím okořeněno. Ovšem je možné i vstupní prohlídka do věznice nebo dorostové vyšetření. Neprovádím bolestivá vyšetření a všechna vyšetření jsou prováděna po předchozí domluvě.

V současné době muže vyšetřuji pouze v páru s ženou, omlouvám se tímto všem zájemcům o vyšetření co by chtěli dorazit samostatně.

V páru je možné podstoupit například vyšetření plodnosti nebo umělé oplodnění.

Pokud Vás láká být vyšetřován(a) hromadně ve skupině cizích lidí i to je možné. (např. jako u odvodu). Pokud se Vaše fantazie ubírá tímto směrem je možné se přihlásit do otevřené skupiny nebo si dovést své kamarády na vyšetření.

Nejste si zcela jist(a) tím, že se chcete nechat ihned vyšetřit? Napište mi e-mail a můžeme si jenom nezávazně popovídat, případně zajít na šálek kávy. :)

Vyšetření je poskytováno bezplatně.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat na e-mailu doktorApacient@email.cz